• Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter
  • Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter
  • Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter
  • Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter
  • Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter
  • Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter

Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter

Cikkszám: a4106

Állapot : Új termék

  • Ft3 236

  • Csomag Méret: 15cm x 10cm x 6cm (5.91in x 3.94in x 2.36in)
  • Csomag Súlya: 0.2kg (0.44lb.)
  • Készülék Típus: darab

Megosztás

Ingyenes Szállítás SC Férfi-LC Női Optikai Adapter SC-LC Hibrid Optikai Adapter

Ez a LC(Női) SC(Férfi) típusú optikai hibrid-adapter szabályozott típusú rost-beépített adapter csatlakozó, amely alá a művelet a splicing, valamint csatlakozó között száloptika.

Funkció:

Újrafelhasználható akár 1000-szer

Nagy pontosságú, jó kompatibilitási

Nagy megbízhatóság, stabilitás

Tulajdonságok:

1. Hibrid-adapter típus: LC(Női) SC(Férfi)

2. Rost tyle: SM 9/125 Rost.

3. Beiktatási csillapítás(db): Kevesebb, mint 0.50

4. Ismételhetőség(db): Nagyobb, mint 0.38

5. Felcserélhetőség(db): Kevesebb, mint 0.20

6. Hüvely Csatlakozó Anyag: Cirkónium-dioxid kerámia

7. Üzemi hőmérséklet: -25C, hogy +75C.

8. Tárolási hőmérséklet: - 25C, hogy +75C.

Paraméter

Egység

SC férfi-női LC

SM

PC/UPC/APC

Beiktatási (Tipikus)

dB

Legfeljebb 0.2

Vissza Veszteség

dB

≥60

Exchangeability

dB

Legfeljebb 0.2

Ismételhetőség

dB

Legfeljebb 0.2

Tartósság

Idő

> 1000

Működési Hőmérséklet

°C

-40~75

Tárolási Hőmérséklet

°C

-45~85

FIZETÉS

1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.

2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.

3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.

SZÁLLÍTÁS

1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.

2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők:

China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.

3. A vevő felelős biztosítása, problémák, károk, amelyek által okozott szállítási szolgáltatás, mint a balesetek, késedelem vagy egyéb kérdések. Különben is, nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó, ezek a díjak nem szerepelnek a tétel árát, valamint a szállítási költség.

GARANCIA&GARANCIA

1. Mind az áru ellenőrzött, kipróbált szállítás előtt. ha nem elégedett az árut, ki lehet cserélni az elemeket 7 napon belül kell kapcsolatba lépni velünk után 24 órán belül a számla tételek.

2. A postaköltség díj nem téríthető vissza, vagy a megrendelő felelős minden vádat az adatszolgáltató, illetve reshipping.

3. Minden visszatér elemeket kell az eredeti feltételek, beleértve a négyzetet, majd a kellékek. Ember alkotta hibák nem garantált, például törött, karcos, stb.

4. Minden elem, kérjük, használja az EMS-t vagy a helyi posta, mikor küldjék vissza

VISSZAJELZÉST

1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.

2. Mivel a visszajelzést, nagyon fontos, hogy a vállalkozás fejlesztés, vagyunk tisztelettel meghívja önt, hogy hagyja el a pozitív visszajelzés, ha te elégedett vagy a termék, illetve szolgáltatás. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.

3. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a negatív vagy semleges visszajelzést. Fogunk dolgozni, hogy megoldja a problémákat.Köszönöm a megértését.

Címkék: adapter micro sd kártya, univerzális adapter, adapter 5v, Olcsó adapter micro sd kártya, Magas Minőségű univerzális adapter, Kína adapter 5v Szállítók.

  • Márka Név: TRENSBATTER
  • Adapter Típus: SC-LC
  • Modell Száma: HH-123
  • Elem: LC(Női) SC(Férfi) típusú optikai hibrid-adapter


Cherjatnikovanatali
2018-02-02
5/5
optic adapter has been meter need, this ordered seller. adapter is good. packed perfectly! thank you
Ds Pro100zloy
2018-03-18
5/5
fast enough пришёл goods, packed well. to seller thank you very much. протестирую later, отпишусь optional.
Burkov001
2018-01-15
5/5
Thanks!
Boy Volam Choi5doc
2017-12-15
5/5
fast shipping

Kellékek

Joinwit Mini Száloptikás Lézer hibakeresőt 5 km-re, Optikai Teljesítmény Mérő JW3402 Mini Optikai Teljesítmény Mérő Típus JW3402A JW3402C Hullámhossz(nm) 800~1700nm Érzékelő InGaAs Mérési Tartomány (dBm) -70~+6 -50+26 Bizonytalanság ±5% Kalibrált Hullámhossz(nm) 850,1300,1310,1490,1550,1625
Kapcsolódó
Mini Splitter 1x8 SM SC APC NYRT Rost Splitter pigtail optikai elosztó 1 8 1310nm 1550nm 0,5 M 9 mm-es optikai pigtail Singlemode G. 657A1 rost, 900µm input/output, 1260-1650nm, elsősorban a rost splice bezárása, optikai elosztó doboz nem kell, hogy kösse a PON rendszer. Síkbeli lightwave áramkör (PLC) splitter egy olyan típusú optikai teljesítmény menedzsment eszköz felhasználásával gyártott szilícium-dioxid optikai hullámvezető
Kapcsolódó
2db 1 Pár 10/100M 4 RJ45 1 KP Singlemode Egyetlen Szál Optikai Media Converter 25KM-HD Kamera 2db 1 Pár 10/100M 4 RJ45 1 KP Singlemode Egyetlen Szál Optikai Media Converter 25KM-HD Kamera Termék Leírás: 10/100M egyoldalas Üzemmód media converter .Az átalakító közvetíti között 10Base-T vagy 100Base-Tx szegmensben 100 Base-FX szegmensben.Ez elsősorban a nagyobb,magasabb sebesség/sávszélesség-igényes
Kapcsolódó
KELUSHI 1Double Fitel S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektromos hegesztő elektróda rod Használja Rost Fusion Splicer Ingyenes szállítás Eredeti 1Double Fitel S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektromos hegesztő elektróda rod Használja Rost Fusion Splicer Ingyenes szállítás Termék Tulajdonságok Név: Furukawa hegesztő gép eredeti akkumulátor Alkalmazandó modell: S178 Mentesítési idő:> 4800 alkalommal Veszteség: - Márka: (Fitel) Vonatkozó modellek: (Fitel)
Kapcsolódó
Kiváló Minőségű 3 lyukak CFS-3 Száloptikai Sztriptíz, dupla-fogó, orr korszerűsített Előírások A három egyedi rost bevonat blankoló fogó vetkőzik 125µm 250µm rost bevonat 1.98 mm-es felső nyílás lehet használni, hogy húzza le a külső köpeny pigtail V-alakú szája szélén a bilincs nyitó 140µm az optikai használható sztriptíz 125µm 250µm burkolat Gyártó alapértelmezett, megy módosítása nélkül
Kapcsolódó