• JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás
  • JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás
  • JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás
  • JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás
  • JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás
  • JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás

JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás

Cikkszám: a4152

Állapot : Új termék

  • Ft20 526

  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Méret: 20cm x 16cm x 9cm (7.87in x 6.30in x 3.54in)
  • Csomag Súlya: 0.7kg (1.54lb.)

Megosztás

JOINWIT JW3109 1310/1550nm FC/PC csatlakozó kézi optikai fényforrás

JW3109 Kézi fényforrás úgy tervezték, hogy optimális használata JW3208 Optikai Teljesítmény Mérő mérési optikai veszteség mindkét egyetlen mód multimódusú optikai kábel.

Specifikáció

Jellemzők:

1. Jó stabilitás a kimeneti teljesítmény

2. Választható automatikus kikapcsolás

3. Nagy LCD kijelző, háttérvilágítás

4. Akkumulátor kijelző

Alkalmazás

1. Karbantartási Telecom

2. Karbantartási CATV

3. Teszt Labor, a Száloptikás

4. Optikai érzékelők

Szállítás

Fontos: Brazília Ügyfelek kérjük, hagyja el a CPF vagy CNPJ szám után a megrendelés.

1. Megrendelések feldolgozása időben a fizetés után ellenőrzés.

2. SZOLGÁLTATÁS TRANZIT IDŐ, feltéve, bu a fuvarozó, majd idővel változhat, különösen az ünnepek alatt. Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, ha nem kapja meg az árut, túlóra, mi lesz a megoldás, hogy neked 24 órán belül.

3. Segítségével a vevők csökkenteni vagy elkerülni a vámhatóság adót, azt fogja írni, hogy "Ajándék vagy Minta" a 20 DOLCSIBA-50 Dollár/ egység ár a számlát.

ha bármilyen javaslata, kérem, hagyjon üzenetet a rendelés.

4. Vámhatóság Adót kellene által fizetett a vevő, az Eladó nem tudja támogatni, illetve Vám -, Adó.

5. Távoli Terület Díja : A Távoli területen, a DHL/Fedex/UPS/TNT számol fel extra"Távoli Terület Díja", kérjük, megértése.

Fizetés

1. Elfogadjuk, Alipay, Western Union, valamint a T/T. Összes hitelkártyát elfogadunk keresztül, biztonságos fizetési processzor LETÉTI.

2. Ha nem kijelentkezési idő után azonnal árverés közel, kérem, várjon néhány percet, majd próbáljuk újra.

Vissza/Megtérítése

1. 7 nap, lépjen velünk kapcsolatba, 30 napon belül vissza napjától érkezett. Ha ezt az elemet a birtokában lévő több, mint 7 nap, úgy vélik, használt, mi pedig nem kérdés, hogy a visszatérítési vagy csere. Szállítási költség medve mind az eladó, sem a vevő fél.

2. Összes visszaküldött elemeket kell az eredeti csomagolásban kell megadni a szállítás nyomon követési számot, sprcific a visszaküldés okát. Csak fogadja vissza az árut postán vagy EMS.

3. Mi terheli a szállítási költség, ha a termék(ek) a (vagy) nem, mint a hirdetésben. Garancia

1. 12 Hónap Gyártói Garancia (Kivéve kiagyalt damagement vagy misusage). Minden termék bevizsgált, 100% szállítás előtt.

2. Hibás tételek KELL jelenteni, valamint visszatért a garanciális időn belül(eredeti csomagolásban, ha lehetséges). Meg kell mondani, hogy a hiba a készülék Rendelési szám.

2. Az ügyfelek felelősek azért, hogy vissza a szállítási nekünk megfelelő csomagolást javítani, aztán mi lesz a felelős újraküldés szállítási, hogy a vásárlók. Akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt azt szeretné, hogy adja vissza. Mi biztosítja a teljes cím.

3. Ha valami nem megfelelő, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy megoldja a problémát. Ez az öröm, hogy kijavítsa. Visszajelzést

Fenntartjuk magas színvonalú kiválóság, mert törekednünk kell a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos! Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, Mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést, hogy mi lehet kielégítően címét az aggodalmát.

Értékeljük, 5 csillag pozitív visszajelzést, örülök a hosszú távú üzleti, ami Még fontosabb , az igaz, értékelése segíthet sok vásárló pedig fokozza a hitelességét őszinte eladó.

Ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba,, boldogok vagyunk, hogy válaszoljon a kérdésekre kínál választ 24 órán belül. Cég profil

Népi van egy high-tech vállalkozás, amely arra specializálódott, tervezés ,gyártás, illetve eladási Optikai mérő, TV jelszint mérő digitális műholdas kereső belföldi, mind a külföldi piacon. A cég jó együttműködés számos CATV sok CATV hálózat szolgáltatók világszerte,beleértve Southease Ázsia, Közel-Kelet,Európa, Ausztrália, Amerika, stb, valamint a szolgáltatást nyújtó, illetve professzionális megoldások.

Címkék: optikai fényforrás, Fényforrás, száloptikás, Olcsó optikai fényforrás, Magas Minőségű fényforrás, Kína száloptikai Szállítók.

  • Standard Hullámhossz: 650/850/1300/1310/1490/1550/1625nm
  • Rost típusú mért: SM MM
  • Márka Név: VOLKSTEC
  • Méretek: 151x73x26mm
  • Modell Száma: Három ezer száz kilenc
  • Jeladó Típus: FP_LD vagy mások kérjük, adja meg,
  • Tömeg: 0.17kg
  • Optikai csatlakozó: FC/ univerzális adapter,FC/PC
  • Tipikus kimeneti teljesítmény(dBm): -7dBm SZEMÉLYI, -20dBm LED
  • Elérhető hullámhossz: 1310/1550nm
  • Ki tegye Stabilitás: ±0.05 dB/15 perc;±0.1 dB/8hours
  • Tápegység: Alkáli elem(3pcs AAA.1.5 v)

Kellékek

KELUSHI 1Double Fitel S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektromos hegesztő elektróda rod Használja Rost Fusion Splicer Ingyenes szállítás Eredeti 1Double Fitel S178A S123A S123C S123M4 S153A Elektromos hegesztő elektróda rod Használja Rost Fusion Splicer Ingyenes szállítás Termék Tulajdonságok Név: Furukawa hegesztő gép eredeti akkumulátor Alkalmazandó modell: S178 Mentesítési idő:> 4800 alkalommal Veszteség: - Márka: (Fitel) Vonatkozó modellek: (Fitel)
Kapcsolódó
Kiváló Minőségű 3 lyukak CFS-3 Száloptikai Sztriptíz, dupla-fogó, orr korszerűsített Előírások A három egyedi rost bevonat blankoló fogó vetkőzik 125µm 250µm rost bevonat 1.98 mm-es felső nyílás lehet használni, hogy húzza le a külső köpeny pigtail V-alakú szája szélén a bilincs nyitó 140µm az optikai használható sztriptíz 125µm 250µm burkolat Gyártó alapértelmezett, megy módosítása nélkül
Kapcsolódó
1 CH Video Üvegszálas Optikai Média Konverterek -1 BNC Adó-Vevő RS485 Adat Egyetlen mód, 20 km-re A CCTV Felügyeleti rendszer 1 Csatornás Videó Optikai Konverterek a RS485 adat -1Pair Magas Minőség / High Performance / Gyári Wholsales ár. MTBF ( két Meghibásodás Közötti átlagos Idő ) Több mint 100.000 óra, Vásároljon bizalommal! Alapértelmezett hajót egyszemélyes mód (0~20 km) változat. multi-mode (0~2 km) biztosított,
Kapcsolódó
KELUSHI FTTH Optikai Eszköz Készlet FC-6S Rost Bárdot, Optikai Teljesítmény Mérő 5km Vizuális hibakeresőt 1mw Vezeték sztriptíztáncos Termék Leírás Hordozható optikai teljesítmény mérő pontos, tartós kézi mérő célja a telepítés, üzemeltetés, karbantartás optikai hálózat. Ez egy kompakt készülék háttérvilágítása kapcsolót auto power on-off képességét. Különben is, ez biztosítja az ultra-széles mérési tartomány, nagy pontosság, a felhasználó
Kapcsolódó
KELUSHI All-IN-ONE FTTH Optikai Optikai Teljesítmény Mérő -70, Hogy +10dbm, Valamint 10mw 10km Száloptikai Kábel Teszter Vizuális hibakeresőt Új Hordozható multifunkciós Üvegszálas Optikai Teljesítmény Mérő -70 ~ +10dbm, Valamint 10mw 10 km-es Üvegszálas Optikai Kábel Teszter Toll Vizuális hibakeresőt Termék Bevezetés: A legújabb fény teljesítmény-mérő piros fényforrás. Vizsgálati pontosság, jó kivitelezés, könnyen szállítható, teljesen cserélje
Kapcsolódó